about

به نام خالق زیبایی ها

گروه کشاورزی اف اس پی مارکت متشکل از کارشناسان کارآزموده کشاورزی، کامپیوتر و گرافیک سایت علمی اف اس پی مارکت  را با  انگیزه ی کمک به بخش کشاورزی در فروردین ماه ۹۳ راه اندازی و فعالیت های خود را در فضای  مجازی  آغاز نموده است.

این مجموعه تمام تلاش خود را می نماید تا با ارایه مقالات کشاورزی و معرفی بهترین فیلم ، عکس ، کتاب و پاورپوینت موجبات رونق کشاورزی را فراهم نماید تا نیاز مهندسین و فروشندگان و کشاورزان را در زمینه اطلاعات علمی تا حدودی تامین نموده و در نهایت کشاورزان با استفاده بجا از سم ،کود و مصرف بهینه آب و همچنین مکانیزه کردن کشاورزی با صرف کمترین هزینه به بالاترین بازدهی مطلوب و چشمگیری برسند.

لطفا در صورت داشتن هرگونه نظر و پیشنهادی با ما تماس بگیرید زیرا ما برای پیشرفت به کمک شما نیاز داریم و هیچگاه تمامی ایده های خوب به ذهن ما نخواهد رسید.

بی صبرانه منتظر دریافت نظرات شما از طریق صفحه  تماس با ما یا از طریق آدرس پست الکترونیکی info@fspmarket.com هستیم.

ضمنا در صورت ارسال هرگونه مقاله ،پایان نامه و یا پاورپوینت  با اسم و آدرس شما منتشر و در صورت داشتن وب سایت و یا وبلاگ مستقیما به آن لینک میگردد.

 هر درخت هر چه که بزرگ باشد آغازش با یک دانه است
 

گروه اف اس پی مارکت
با مدیریت مرتضی نظری

کپی برداری از مقالات فقط با ذکر نام و لینک سایت امکان پذیر می باشد. و تمامی حقوق این سایت متعلق به اف اس پی مارکت می باشد.